Lubisz planszówki? W takim razie w twojej kolekcji nie może zabraknąć harcerskiego Monopoly! To pierwsza i jedyna okazja do zdobycia rozwijającej umiejętności strategicznego myślenia gry przeniesionej w harcerskie realia.

Jeżeli grałeś kiedyś w Monopoly, to wiesz jak wciągająca i angażująca potrafi być każda rozgrywka. Powstało już wiele wersji tematycznych tej planszówki – skautowe Monopoly mają na przykład brytyjscy skauci. Teraz czas na nas! Chcemy stworzyć limitowaną grę planszową opartą o nasz harcerski świat. Gwarantujemy harcerską rozrywkę i edukację dla wszystkich!

Ze względu na wysokie koszty produkcji, gra zostanie wyprodukowana jedynie w przypadku, gdy uda się zebrać 140 000 zł. Aby otrzymać grę należy wpłacić na zrzutkę minimut 140 zł. Każda, również mniejsza kwota, jest mile widziana, ale jej wpłacenie nie będzie równało się otrzymaniu planszówki. Miej na uwadze, że stworzenie takiej gry zajmuje około pół roku, więc najwcześniej dostaniesz ją w listopadzie. To w sumie dobrze się składa, gdyż harcerskie monopoly może być świetnym świątecznym prezentem.

Pamiętaj, że to jedyna taka okazja. Skorzystasz? A może twoja jednostka chciałaby wesprzeć ten projekt? Sprawdź i wypełnij formularz, a wspólnie będziecie mogli się cieszyć z gry!

Wierzymy w to, że się nam uda, ale jeśli coś poszłoby nie tak każda wpłata zostanie zwrócona.