Dziś o godzinie 19:00 można obejrzeć na żywo na kanale Youtube „Międzynarodowy Festiwal WAGGGS”, czyli podsumowanie tygodnia konferencji światowej WAGGGS.

Co to za wydarzenie? Już wyjaśniamy. Z powodu pandemii 37. Światowa Konferencja WAGGGS, zaplanowana na 13-17 lipca 2020, została przeniesiona na rok 2021. Ale na każdy z tych konferencyjnych dni WAGGGS przygotował prezentacje, które umożliwiały naszej globalnej społeczności uczestniczenie w podsumowaniu różnych aspektów mijającej właśnie trzyletniej kadencji.

Dzisiaj – podsumowanie całego tygodnia. A w programie:

• prezentacje kulturalne ze wszystkich regionów WAGGGS Regions
  • oficjalna premiera nowej piosenki #sharethelight
  • pożegnanie członkiń Komitetu Światowego, które właśnie kończą swoja kadencję
  • przedstawienie nowej przewodniczącej Komitetu Światowego WAGGGS (wybranej z grona członkiń, które kontynuują swoją służbę w nowej kadencji).

Bez rejestracji i wcześniejszych zgłoszeń.

Oto link: JOIN US LIVE

Zachęcamy też do obejrzenia nagrań z poprzednich dni, wśród nich Raport WAGGGS 2018-2020, prezentacja nowych organizacji członkowskich, laureatki Olave Award 2018-2020,…

Wszystkie nagrania są dostępne na WAGGGS YouTube channel

A dzisiaj – obserwujemy na żywo o 19:00 podsumowanie całego konferencyjnego tygodnia!