Start Aktualności Msza święta z okazji uroczyści bł. ks. phm. Stefana Wincentego Frelichowskiego

Msza święta z okazji uroczyści bł. ks. phm. Stefana Wincentego Frelichowskiego

fot. Martyna Kowacka
Msza święta z okazji uroczyści bł. ks. phm. Stefana Wincentego Frelichowskiego

Wszystkich harcerzy i instruktorów zapraszamy na mszę świętą z okazji uroczystości bł. ks. phm. Stefana Wincentego Frelichowskiego, która odbędzie się w Katedrze Wojska Polskiego w Warszawie 23 lutego 2020 roku.

Wspólna modlitwa organizacji harcerskich odbędzie się dzień po Dniu Myśli Braterskiej – 23 lutego. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 13.00 mszą świętą odprawianą przez Biskupa Polowego Wojska Polskiego Józefa Guzdka,

Następnie o godzinie 14.00 odbędzie się świecowisko w Centrum Konferencyjnym Ordynariatu Polowego, a o 15.30 Biskup zaprasza na harcerski poczęstunek.

Prosimy o zorganizowanie delegacji, które zapewnią reprezentowanie każdej chorągwi w trakcie uroczystości związanych z naszym patronem.

Informację o liczebności delegacji na uroczystość w Katedrze Polowej Wojska Polskiego (bez podawania danych osobowych) należy przekazać na adres biuro@zhp.pl do środy 19.02.2020 r. Informacja o liczbie osób pozwoli na właściwe przygotowanie spotkania po mszy świętej.