Kurs Harcmistrzowski “Za widnokręgiem”

ZHP
01/07/2020
~ 2 min czytania

Zapraszamy na kurs harcmistrzowski, który w dniach 23-29 sierpnia zagości w Puszczy Augustowskiej. Obozować będziemy na dzisiejszych wschodnich kresach Rzeczypospolitej. Istniejące granice staną się przyczynkiem do odkrywania tego, co wspólne.

Wyruszymy na wyprawę, by zgłębić ideę stopnia harcmistrza w odniesieniu do własnej osoby, zainspirować się do ciągłego samodoskonalenia i pracy nad własnymi postawami. Poczujemy odpowiedzialność za całą organizację i szeroko spojrzymy na ZHP – naszą misję oraz stojące przed nami wyzwania. “Za widnokręgiem” będziemy współdziałać z innymi dla osiągania wspólnego celu, będziemy szukać porozumienia mimo różnic zdań. Wyrusz w tę podróż razem z nami. Więcej informacji znajduje się na stronie: zhp.pl/zespol-harcmistrzowski/kurs-hm Organizatorem kursu jest Zespół Harcmistrzowski przy Centralnej Szkole Instruktorskiej Związku Harcerstwa Polskiego. Komenda kursu:
  • hm. Joanna Skupińska – komendantka kursu
  • hm. Mariusz Bezdzietny – członek komendy
  • hm. Karol Gzyl – członek komendy
  • hm. Katarzyna Karolak (z d. Krzak) – członkini komendy
  • ks. hm. Tomasz Kozłowski – członek komendy
  • Juliusz Karolak – kwatermistrz
Termin: 23-29 sierpnia 2020 Miejsce: Rudawka (powiat augustowski) i okolice Koszt kursu: 300 zł Budżet kursu finansowany jest w 48% ze środków GK ZHP. Pozostała część finansowana jest z DSCZ (wpłaty uczestników). Prosimy o zapoznanie się z regulaminem kursu przed złożeniem aplikacji: Regulamin kursu Zalacznik nr 1_Oświadczenie uczestnika Do udziału w kursie można zgłosić się tutaj: Ankieta zgłoszeniowa Rekrutacja trwa do 21 lipca 2020 r. Zapraszamy! hm. Joanna Skupińska