Interesujesz się aplikacjami i programowaniem? Umiesz korzystać z pakietu Office 365? Dołącz do Zespołu Wsparcia Technicznego GK ZHP.

Zespół Wsparcia Technicznego zajmuje się wsparciem technicznym i merytorycznym użytkowników Office365. Jego zadaniem jest opracowanie i wdrożenie aplikacji opartych na Office365, odpowiadających na potrzeby harcerskich komend (zgłoszenia biwaków i innych przedsięwzięć, wnioski do rozkazów) oraz drużynowych. Zadaniem zespołu jest upowszechnianie narzędzi wspomagających pracę instruktorów za pośrednictwem narzędzi Office365 oraz prowadzenie szkoleń w tym zakresie.

Szukamy członków zespołu, którzy:

• interesują się aplikacjami/programowaniem,
  • umieją korzystać z narzędzi Office365: poczta, teams, grupy, excel i word online, kalendarz,
  • posiadają umiejętność analitycznego myślenia oraz samodzielnego poszukiwania rozwiązań i wiedzy w Internecie,
  • posiadają gotowość do rozwijania swoich kompetencji i zdobywania nowych umiejętności,
  • znają podstawy programowania.

Kompetencje dodatkowe (mile widziane):

• znajomość języka angielskiego,
  • znajomość oprogramowania jira oraz confluence.
Na zgłoszenia za pośrednictwem formularza czekamy do 26 kwietnia.