Jesteś metodykiem zuchowym, harcerskim lub starszoharcerskim? Chcesz nie tylko być na bieżąco z najważniejszymi zmianami w ZHP, a także je współtworzyć? Jeżeli tak, to ten news jest adresowany właśnie do ciebie.

19 października w Warszawie odbędzie się Potrójna Ogólnopolska Konferencja Metodyczna, podczas której uczestnicy wezmą udział w konsultacjach nowej odsłony instrumentów metodycznych przeznaczonych dla zuchów, harcerzy i harcerzy starszych. Warunkiem uczestnictwa w konferencji jest posiadanie co najmniej stopnia przewodniczki/ przewodnika.

Zgłoszenia odbywają się przez formularz i trwają do 9 października 2019 r. Organizatorzy skontaktują się z uczestnikami dzień po zakończeniu zgłoszeń drogą mailową.

Minimalna liczba zgłoszeń, aby konferencja się odbyła to 30 osób (po 10 na każdy metodyczny panel). Wpisowe: 20 zł (z dopiskiem DSCZ, KONFERENCJA METODYCZNA, imię i nazwisko) na numer konta: 60 1140 1010 0000 5392 2900 1012. Płatne do 12 października 2019 roku.

W razie pytań prosimy kontaktować się z organizatorami: metodyka zuchowa: hm. Magdalena Turbasa [email protected], metodyka harcerska: phm. Aleksandra Golecka [email protected],metodyka starszoharcerska: hm. Artur Lemański [email protected], kwestie organizacyjne: phm. Małgorzata Pniewska [email protected], 784662546. Zachęcamy do udziału!