Harcerski Instytut Badawczy zaprasza do wypełnienia kolejnego już Badania Drużynowego, które dotyczy działalności i prowadzenia drużyny. Badanie kierowane jest przede wszystkim do drużynowych, którzy prowadzili drużynę w roku harcerskim 2018/2019.

Zachęcamy do wypełnienia badania, klikając tutaj. Badanie można wypełnić do 31 grudnia 2019 roku.

Zebrane informacje są bardzo ważne dla naszej organizacji. To właśnie one dostarczają wiedzy na temat tego, na jakim etapie realizacji jest przyjęta w 2017 roku Strategia ZHP 2025 oraz w jakich aspektach działania drużynowi potrzebują najwięcej wsparcia. W ewaluacji procesu wdrożenia Strategii ZHP 2025 perspektywa drużynowych jest jedną z kluczowych. Tym bardziej zachęcamy do poświęcenia kilku chwil i pokazania nam informacji zwrotnej.

Niektóre pytania są szczegółowe i wymagają konkretnych danych. W takim wypadku prosimy o oszacowanie wartości zgodnie z pamięcią, bez sięgania po szczegółowe dokumenty. Może też okazać się, że pewne odpowiedzi sprawią, że nie zostanie się zakwalifikowanym do dalszej części ankiety. Nie ma złych odpowiedzi, wszystkie opinie są dla nas bardzo ważne.

W razie problemów z działaniem Badania Drużynowego 2019, pojawieniem się błędu 400 lub błędu związanego z wygaśnięciem sesji, należy:

• otworzyć link do Badania Drużynowego 2019 w oknie prywatnym/incognito (można to zrobić używając skrótu klawiszowego Ctrl + Shift + P),
  • wyczyścić historię przeglądania, klikając Historia => Wyczyść historię przeglądania (Ctrl + Shift + Del), a następnie wyczyścić historię przeglądania, pamiętając o wyczyszczeniu ciasteczek.

W sprawach związanych z badaniem prosimy o kontakt pod adresem e-mail: [email protected].