Wydział Nieprzetartego Szlaku GK ZHP, realizując zadanie kształcenia kadry, informuje, że od 8 do 10 listopada 2019 r. w Schronisku Górskim Głodówka odbędą się warsztaty dla drużynowych i kadry Nieprzetartego Szlaku.

Warsztaty obejmują doskonalenie umiejętności skutecznej komunikacji oraz motywowania.

Opłata dla uczestników wynosi 60 złotych. W ramach wpisowego zapewniony jest nocleg w warunkach hotelowych, materiały dla uczestników i pełne wyżywienie. Warunkiem przyjęcia na kurs jest:

• członkostwo w ZHP (opłacone składki członkowskie + wpis do systemu ewidencji ZHP, zaliczona służba instruktorska w przypadku instruktorów),
  • stan zdrowia pozwalający na aktywne uczestnictwo we wszystkich formach zajęć,
  • dokonanie wpłaty za kurs wysokości 60 zł do na konto GK ZHP do 7.11.2019 r.

Rekrutacja trwa do 6.11.2019 r. Osoby zakwalifikowane na warsztaty dostaną informację na adres email podany w ankiecie. Wypełnioną ankietę zgłoszeniową (scan) należy przesyłać na adres: [email protected].

Ankieta-aplikacyjna-Warsztaty-Kadry-NS

Warsztaty są dofinansowane ze środków ROHiS.

NIW TABLICZKA 1