Weź udział w konkursie na nazwę dla nowego systemu ewidencyjnego ZHP. Zapoznaj się z regulaminem konkursu, rozbudź w sobie kreatywność i prześlij swoją propozycję do 31 października.

Obecnie trwają prace nad nowym systemem ewidencji ZHP. Platformę wykona firma, która współpracuje ze Światowym Biurem Skautowym i stworzyła już system między innymi dla słowackich skautów.

Zespół projektowy ds. Systemu Ewidencyjnego ZHP rozpoczął także prace nad funkcjonalnością systemu i jej podziałem na kolejne etapy wdrażania. Pierwsze szkolenia z nowej ewidencji mają ruszyć wiosną 2020 roku. We wrześniu 2020 roku nowy system ma całkowicie zastąpić stary.

Zasady konkursu na nazwę dla nowego systemu ewidencyjnego ZHP

1. Organizatorem konkursu jest Główna Kwatera ZHP.
2. Uczestnikami konkursu mogą być wszyscy członkowie ZHP.
3. Konkurs polega na wymyśleniu nazwy dla nowego systemu ewidencyjnego ZHP.
4. Zgłoszona nazwa nie może być wulgarna, obraźliwa, ani w żaden inny sposób budzić negatywnych skojarzeń.
5. Każdy uczestnik zabawy może zgłosić jedną propozycję nazwy, wysyłając swoją propozycję do 31 października 2019 r. na adres [email protected].
6. Po zamknięciu zgłoszeń Zespół projektowy ds. Systemu Ewidencyjnego ZHP wybierze dwie najciekawsze propozycje, które następnie zostaną przedstawione do wyboru na fanpage’u ZHP na Facebooku.
7. Przez 7 dni na fanpage’u ZHP będzie dostępna ankieta, w której użytkownicy będą mogli wskazać nazwę, która najbardziej im się podoba.
8. Propozycja, która otrzyma największą liczbę głosów zostanie nazwą nowego systemu ewidencyjnego ZHP.
9. Ostateczna interpretacja powyższego regulaminu należy do organizatora.