Warsztaty z gier dydaktycznych dla kształceniowców

Wydział Inspiracji i Poradnictwa Głównej Kwatery ZHP zaprasza na warsztaty dla kierowników i wychowawców placówek wypoczynku posiadających OKK z gier dydaktycznych. Warsztaty odbędą się w Warszawie w dniach 12-14 października 2018 roku.

Podczas warsztatów zostaną zaprezentowane najnowsze gry dydaktyczne wydane przez ZHP. Jedną z nich będzie już wszystkim znana gra „Podaj dalej”, w której gracze wcielają się w rolę członków komendy obozu i muszą zaplanować sprawną ewakuację uczestników wypoczynku, a następnie ją przeprowadzić. Grę można już teraz pobrać z Centralnego Banku Pomysłów.

Szczegółowe informacje oraz link do ankiety zgłoszeniowej można uzyskać pisząc na mail: [email protected]. Zgłoszenia tylko do 30 września 2018 r.

Dofinansowano ze środków Ministerstwa Spraw Wewnętrznym i Administracji w ramach realizacji zadania „Podaj dalej! – dydaktyczna gra karciana jako kampania informacyjno-edukacyjna w obszarze bezpieczeństwa skierowana do dzieci i młodzieży”   Autorzy: Weronika Bączek, Mikołaj Zawiślak, Artur Lamali