Dołącz do Zespołu European Jamboree 2020

Adrian Gorzkowski
01/02/2018
~ 3 min czytania
European Jamboree 2020 to wyjątkowy Zlot. Przygotowywany dla organizacji skautowych regionu europejskiego WOSM oraz WAGGGS (i nie tylko!) może zgromadzić nawet do 20 000 osób. Odbędzie się 27.07-6.08.2020 na Wyspie Sobieszewskiej w Gdańsku. Jeśli lubisz wyzwania, pracę w międzynarodowym i interdyscyplinarnym zespole, to zapraszamy Cię do Zespołu EJ2020! Aktualnie poszukiwani są: Szef Departamentu Komunikacji, Menadżer ds. wsparcia kadry i wolontariuszy, Menadżer ds. wsparcia kontyngentów oraz członkowie Think -Tanku programowego.

Europejskie Jamboree Skautowe odbędzie się na Wyspie Sobieszewskiej w Gdańsku w dniach 27.07 – 6.08.2020. To niezwykły zlot, który ZHP organizuje z inicjatywy europejskich organizacji skautowych oraz przy współpracy z nimi. W wydarzeniu weźmie udział około 20.000 młodych ludzi. By zapewnić im wartościowy program, świetną harcerską przygodę, bezpieczny wypoczynek i doskonałą logistykę zespół EJ2020 rozpoczyna pracę już teraz. Na różnych etapach polscy instruktorzy współpracować będą z instruktorami z innych krajów.

Europejskie Jamboree 2020 organizowane jest na mocy mandatu udzielonego ZHP przez WOSM i WAGGGS oraz Protokołu Uzgodnień z 10.01.2017 przez Jamboree Planning Team (JPT), umiejscowiony w strukturze organizacyjnej Głównej Kwatery ZHP. Na czele JPT stoi komenda jamboree (Jamboree Executive Team).

Najbliższe rekrutacje dotyczyć będą dodatkowych członków komendy oraz szefów departamentów JPT. Szefowie departamentów będą zarządzali mniejszymi zespołami zadaniowymi z różnych dziedzin (od logistyki i zabezpieczenia przez finanse po promocję i wydarzenia programowe).

ZAPRASZAMY DO ZESPOŁU EUROPEAN JAMBOREE 2020 Data aplikacji: 1.02.2018 – 21.02.2018 godz. 23.59 Do prężnie rozwijającego się Zespołu JPT – Jamboree Planning Team EJ2020 poszukujemy aktualnie: 1. Contingent Support Managera, który wspierałby skautów z Europy – i nie tylko, w procesie rejestracji na EJ2020. Opis stanowiska TUTAJ.  2. Staff&Volunteer Support Managera, który będzie odpowiadał za rekrutację, motywowanie, szkolenia i ewaluację pracy wolontariuszy z Polski i zagranicy. Opis stanowiska TUTAJ.  3. Szefa Departamentu Komunikacji, który zajmować się będzie komunikacją bieżącą w kanałach social media oraz stroną internetową EJ2020. Opis stanowiska TUTAJ. 4. Członków Think-Tanku programowego, którzy zajmować się będą opracowaniem podstawowych założeń programowych (w tym pracą nad rozwinięciem motta zlotowego) i edukacyjnych. Członkowie tego zespołu jesienią 2018 r. przekształcą się w szefów wybranych elementów programu (szefa modułów zlotowych, ceremonii oraz programu wieczornego), nadal pozostając zespołem pracującym nad ogólnymi założeniami programowymi. Opis stanowisk TUTAJ.  Szczegółowe informacje o poszczególnych zaproszeniach do zespołu znajdują się w załącznikach.