Jeśli wasza drużyna jest zainteresowana tematyką edukacji globalnej oraz działaniami globalnie świadomymi to mamy dla Was dobre wieści!

W ramach narzędzi projektowych przygotowanych przez zespół Aktywnych Obywateli Świata nazywających się „Globalny Kompas” oraz „Kompas indywidualny” istnieje możliwość zdobycia specjalnej plakietki. Zawiera ona ponadczasowe hasło o myśleniu globalnie i działaniu lokalnie oraz może stać się przyczyną inspirującej rozmowy z innymi harcerzami!

Aby zdobyć plakietkę należy wypełnić „Globalny Kompas” (najlepiej spełnić wszystkie wymogi – osiągnąć 6 w każdym pytaniu w każdej kategorii) lub „Kompas indywidualny” i skontaktować się drogą mailową z zespołem projektu „Aktywni Obywatele Świata” ([email protected]).