Start Aktywni Obywatele Świata Zdobądź plakietkę Aktywnego Obywatela Świata!

Zdobądź plakietkę Aktywnego Obywatela Świata!

Zdobądź plakietkę Aktywnego Obywatela Świata!

Jeśli wasza drużyna jest zainteresowana tematyką edukacji globalnej oraz działaniami globalnie świadomymi to mamy dla Was dobre wieści!

W ramach narzędzi projektowych przygotowanych przez zespół Aktywnych Obywateli Świata nazywających się “Globalny Kompas” oraz “Kompas indywidualny” istnieje możliwość zdobycia specjalnej plakietki. Zawiera ona ponadczasowe hasło o myśleniu globalnie i działaniu lokalnie oraz może stać się przyczyną inspirującej rozmowy z innymi harcerzami!

Aby zdobyć plakietkę należy wypełnić “Globalny Kompas” (najlepiej spełnić wszystkie wymogi – osiągnąć 6 w każdym pytaniu w każdej kategorii) lub “Kompas indywidualny” i skontaktować się drogą mailową z zespołem projektu “Aktywni Obywatele Świata” (globalnie@zhp.pl).