[su_button url=”http://aktywacja.zhp.net.pl” target=”blank” style=”flat” background=”#f44a2c” color=”#ffffff” size=”7″ wide=”yes” center=”yes” radius=”5″ icon=”icon: rocket” icon_color=”#ffffff”]Załóż konto pocztowe @zhp.net.pl[/su_button]

Każdy może mieć konto w zhp.net.pl! Związek Harcerstwa Polskiego daje możliwość bezpłatnego korzystania z pakietu Microsoft Office 365 każdemu członkowi organizacji.

Microsoft Office 365 to zestaw w pełni profesjonalnych narzędzi do współpracy i komunikacji, dostępny w chmurze internetowej. Harcerze, którzy chcą mieć konto w zhp.net.pl otrzymają pakiet usług zawierających pocztę elektroniczną, współdzielone kalendarze, wiadomości błyskawiczne, wideokonferencje, przestrzeń na dysku wirtualnym oraz dostęp do internetowych wersji aplikacji pakietu biurowego – Word, Excel, PowerPoint i OneNote. Dzięki zastosowaniu technologii chmury internetowej dostęp do wszystkich funkcji pakietu będzie dostępny z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie.

Z Microsoft Office 365 w Polsce korzysta ponad milion użytkowników, a także kilka dużych organizacji pozarządowych, w tym Ochotnicze Straże Pożarne, Stowarzyszenie Wiosna (Szlachetna Paczka) oraz Caritas.

Serwery Microsoft Polska, na których przetwarzane są dane w ramach Office 365 spełniają wszystkie wymogi bezpieczeństwa, m.in. posiadają ochronę przetwarzanych danych osobowych.

Aby uzyskać konto w zhp.net.pl. należy postępować zgodnie z instrukcją na stronie aktywacja.zhp.net.pl.