Harcbieg: harcerze biegają

Do 20 lutego możecie zgłosić się na Harcbieg. Gdziekolwiek jesteście - biegnijcie i wspierajcie fundację "Akogo?". Biegniemy już 21-22 lutego. Rejestracja na bieg jest bardzo prosta. Wchodzimy na www.harcbieg.zhp.pl, podajemy kilka informacji o sobie, a system generuje nasz numer startowy. Trasa, jaką planujemy przebiec, to w stu procentach nasz wybór - każdy sam decyduje ile i kiedy przebiegnie. O tym, że bieganie jest pożyteczne najlepiej wiedzą uczestnicy zeszłorocznego Harcbiegu. Nie tylko dbamy o swoja kondycję, ale przy okazji możemy również pomóc potrzebującym - poprzez uczestnictwo dokładamy cegiełkę do kwoty, która zostanie w całości przekazana na potrzeby Fundacji „Akogo?” Ewy Błaszczyk, która m.in. finansuje Klinikę Budzik. Harcbieg to wydarzenie, w którym można wziąć udział wszędzie, gdzie się akurat będzie i o dowolnej godzinie. W tegorocznej edycji zostały przewidziane trzy rodzaje konkurencji: bieganie, jazda na rolkach i narciarstwo biegowe. Jesienią 2014 w pierwszej edycji Harcbiegu wzięło udział prawie 200 osób, które łącznie przebiegły 1560 kilometrów. Organizatorem imprezy jest Hufiec ZHP Pruszków (Chorągiew Stołeczna).