5. Spotkanie Zespołu Projektu Jamboree 2023

Marta Bednarska
12/10/2015
~ 1 min czytania
W niedzielę 11. października w Warszawie zakończyło się piąte spotkanie Zespołu Projektu Jamboree Polska 2023. W weekend 9-11. października 2015 r. ponad 80 instruktorów pracowało nad szczegółami polskiej kandydatury do organizacji Światowego Jamboree Skautowego w 2023. W sobotę dołączył do nas Łukasz Kłos, który w Urzędzie Miejskim w Gdańsku koordynuje przygotowania strony samorządowej. Tego samego dnia członkowie grupy projektowej mieli szansę spotkać się z przedstawicielami Kontyngentu Polskiego na Światowe Jamboree w Japonii, którzy odpowiadali na pytania dotyczące spraw programowych, organizacyjnych i logistycznych. Szefowie grup roboczych podsumowali zadania ubiegłego kwartału. Wolontariusze w sobotę i niedzielę pracowali nad bieżącymi zadaniami w grupach roboczych, gdzie ustalali harmonogram zadań do kolejnego spotkania, które odbędzie się już 11 - 13 grudnia.   Zdjęcia ze spotkania na Facebooku.