13 lutego 2011 r. ruszył system zgłoszeń na największą imprezę harcerskiego lata – XL Ogólnopolski Zlot Grunwaldzki – Grunwald 2011.

Zgłoszenia na zlot przyjmowane będą do 31 marca 2011 r. Zgłosić na zlot mogą się wszystkie drużyny harcerskie, z każdej organizacji działającej w Polsce lub poza jej granicami. Jeśli Twoja drużyna wybiera się na Zlot, nie zapomnijcie poinformować o tym zaprzyjaźnionych drużyn i przyjedźcie z nimi razem!

XL Ogólnopolski Zlot Grunwaldzki to najtańsza pięciodniową stacjonarna impreza harcerskiego lata!
Nie wierzysz? Zapoznaj się z wpisowym!
www.zlotgrunwaldzki.pl/wpisowe

Jeśli już zapoznałeś się z wpisowym na zlot, zapraszamy do lektury informacji dotyczących zgłoszeń:
www.zlotgrunwaldzki.pl/zgloszenia-info

Jeśli zapoznałeś się z zasadami oraz wysokością wpisowego na XL Zlot Grunwaldzki i chciałbyś zgłosić swoją Drużynę do udziału w Zlocie, wypełnij formularz pod tym adresem:
www.zlotgrunwaldzki.pl/zgloszenia

Organizując Zlot, stawiamy w tym roku przede wszystkim na ciekawy, bogaty, różnorodny program. Hasłem Zlotu jest „Przestrzeń rozwoju”, bo każda z drużyn, zdobywając plakietkę zlotową, sama będzie planowała rozwój swoich uczestników, wybierając zajęcia w pięciu zlotowych strefach programowych (historia i tradycje rycerskie, kultura, rozwój intelektualny i duchowy, sprawność fizyczna, wędrówki). Ważną nowością w programie będą wyprawy tematyczne wokół Grunwaldu, sporo zajęć w średniowiecznym klimacie, spotkania z wieloma ciekawymi osobami oraz szeroka oferta pogłębionych warsztatów dla zainteresowanych.

hm. Michał Ludkiewicz
Komenda Chorągwi Warmińsko – Mazurskiej