Czeski Skauting – Junak zaprasza wędrowników i instruktorów z Polski (kobiety i mężczyzn) w wieku 18-30 lat do pracy wolontariackiej w skautowym ośrodku edukacji ekologicznej Kapraluv mlyn na Morawac

Niezbędne jest zamiłowane do pracy z młodzieżą, otwartość, zainteresowanie przyrodą oraz posługiwanie się językiem angielskim. Czas pełnienia służby – 6 lub 12 miesięcy. Projekt trwa od września 2015 do lutego 2017 roku. W tym czasie przewidziano w nim miejsce dla trzech wolontariuszy z Polski.

Więcej szczegółów w załączonej ulotce. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt bezpośrednio z szefem projektu Michalem Medkiem z kopią do Wydziału Zagranicznego GK ([email protected]) oraz odpowiedniego pełnomocnika KCh ds. zagranicznych.

Więcej informacji: