Rada Naczelna ZHP

Rada Naczelna ZHP jest władzą uchwałodawczą ZHP, w której  wchodzi Przewodniczący ZHP, wiceprzewodniczący ZHP oraz 30-40 członków.

Przewodniczący ZHP:

hm. Dariusz Supeł - Chorągiew Łódzka ZHP

Wiceprzewodniczący ZHP:

  • hm. Dorota Całka – Chorągiew Stołeczna,
  • hm. Jacek Kaflowski – Chorągiew Opolska,
  • hm. Joanna Struś-Prokop – Chorągiew Zachodniopomorska.

Członkowie Rady Naczelnej ZHP:

  • hm. Marcin Adamski – Chorągiew Stołeczna, – członkostwo do 15.03.2019
  • hm. Karol Bikowski – Chorągiew Białostocka,
  • hm. Wojciech Cabaj – Chorągiew Kujawsko – Pomorska, – członkostwo do 10.12.2020
  • hm. Stanisław Dubiel – Chorągiew Dolnośląska,
  • hm. Michał Dymek – Chorągiew Lubelska,
  • pwd. Łukasz Fabich – Chorągiew Ziemi Lubuskiej, – członkostwo do 04.11.2018
  • hm. Patrycja Gołębiowska – Chorągiew Krakowska, – członkostwo do 29.06.2020
  • hm. Magdalena Łuszcz – Chorągiew Krakowska,
  • hm. Adam Hadław – Chorągiew Podkarpacka,
  • hm. Magdalena Górna – Prudel – Chorągiew Śląska,
  • hm. Anna Hawrylak – Chorągiew Podkarpacka,
  • hm. Gabriela Jaskulska – Chorągiew Wielkopolska,
  • hm. Ilona Jaworska – Chorągiew Mazowiecka,
  • hm. Rafał Jurczyk – Chorągiew Warmińsko – Mazurska,
  • hm. Agnieszka Kępa – Chorągiew Zachodniopomorska,
  • hm. Łukasz Kochowski – Chorągiew Gdańska, – członkostwo do 03.02.2020
  • hm. Robert Konarski – Chorągiew Mazowiecka,
  • hm. Katarzyna Kurowska – Chorągiew Łódzka,
  • hm. Michał Landowski – Chorągiew Stołeczna,
  • hm. Paulina Lew – Chorągiew Dolnośląska,
  • hm. Mariusz Maciów – Chorągiew Śląska,
  • hm. Adam Malarz – Chorągiew Śląska, – członkostwo do 25.05.2019
  • hm. Artur Ośko – Chorągiew Opolska, – członkostwo do 25.05.2019
  • hm. Wojciech Pietrzczyk – Chorągiew Kielecka, –  członkostwo do 18.04.2019
  • hm. Dariusz Potasznik – Chorągiew Wielkopolska,
  • hm. Andrzej Sawuła – Chorągiew Gdańska,
  • hm. Ewa Sidor – Chorągiew Stołeczna,
  • hm. Jarosław Słoma – Chorągiew Kujawsko – Pomorska, – członkostwo do 20.02.2020
  • hm. Maciej Siwiak – Chorągiew Wielkopolska, – członkostwo do 14.11.2019
  • hm. Tomasz Tomczyk – Chorągiew Łódzka,
  • hm. Dariusz Zajączkowski – Chorągiew Ziemi Lubuskiej, – członkostwo od 04.11.2018
  • hm. Marian Antonik – Chorągiew Opolska, – członkostwo od 25.05.2019
  • hm. Marek Skuczeń – Chorągiew Śląska, – członkostwo od 25.05.2019
  • hm. Adam Niepokój – Chorągiew Kielecka, – członkostwo od 16.11.2019
  • hm. Marek Jasianek – Chorągiew Wielkopolska, – członkostwo od 25.01.2020
  • phm. Paweł Kolczyński - Chorągiew Kujawsko-Pomorska, – członkostwo od 13.12.2020
  • hm. Anna Franik - Chorągiew Krakowska, – członkostwo od 13.12.2020
  • hm. Artur Lemański - Chorągiew Gdańska, – członkostwo od 17.01.2021
  • hm. Marcin Maryl - Chorągiew Stołeczna ZHP , – członkostwo od 14.03.2021

Dokumenty wewnętrzne wydane przez Radę Naczelną