Chorągiew Dolnośląska ZHP zaprasza na XXIII edycję Rajdu Granica 2015, który odbędzie się w dniach 19-20.09.2015 r. Rajd Granica co roku gromadzi we Wrocławiu harcerzy, którzy pragną połączyć przygodę, wyzwanie i dobrą zabawę.

Tegoroczną nowością będzie nowa trasa – rowerowa! Zadania, które zostały przygotowane dla uczestników mają różną tematykę, poziom trudności – stanowią wyzwania i uczą pracy w grupie. Wszystko to odbywa  się w malowniczej scenerii Karkonoskiego Parku Narodowego.

Ideą XXIII edycji Rajdu Granica jest hasło: Idę w górę – czyli osiągam wyznaczone cele, stawiam sobie wyzwania, realizuję się, kształtuję siebie.

Połącz przygodę, wyzwanie i dobrą zabawę – zgłoś się na Rajd Granica 2015

Wszystkie szczegóły oraz regulamin wydarzenia są dostępne na stronie lub facebooku.