Droga Druhno, Drogi Druhu! Święta zbliżają się wielkimi krokami, także czas pomyśleć o harcerskich upominkach dla waszych rodzin, drużyn i zastępów.

Z okazji Black Friday nasza składnica związkowa – 4 Żywioły – ma dla Was wielką niespodziankę – 12% rabatu na cały asortyment.

Tuż przed gwiazdką możecie zaopatrzyć się po atrakcyjnych cenach w mundury, getry, chusty, wywijki, koszulki, kubki, puzzle, menażki, latarki, plecaki, śpiwory, gry planszowe i czego jeszcze dusza zapragnie. Wystarczy być zalogowanym i wpisać kod: blackfriday. Akcja odbędzie się w najbliższy weekend, czyli 27-29.11. 2020 r. Zachęcamy drużyny oraz szczepy do zarejestrowania środowisk w sklepie 4 Żywioły.
Dzięki temu wasze jednostki automatycznie przystępują do programu lojalnościowego, gdzie będą zbierały punkty na stały rabat w naszej oficjalnej składnicy ZHP – warto ich do tego zachęcić. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty na naszej stronie internetowej www.składnica.4zywioly.pl.