Skorzystaj z promocji w 4 Żywiołach

Martyna Kowacka
22:32 26/11/2020
~ 1 min czytania

Droga Druhno, Drogi Druhu! Święta zbliżają się wielkimi krokami, także czas pomyśleć o harcerskich upominkach dla waszych rodzin, drużyn i zastępów.

Z okazji Black Friday nasza składnica związkowa - 4 Żywioły - ma dla Was wielką niespodziankę - 12% rabatu na cały asortyment.

Tuż przed gwiazdką możecie zaopatrzyć się po atrakcyjnych cenach w mundury, getry, chusty, wywijki, koszulki, kubki, puzzle, menażki, latarki, plecaki, śpiwory, gry planszowe i czego jeszcze dusza zapragnie. Wystarczy być zalogowanym i wpisać kod: blackfriday. Akcja odbędzie się w najbliższy weekend, czyli 27-29.11. 2020 r. Zachęcamy drużyny oraz szczepy do zarejestrowania środowisk w sklepie 4 Żywioły.
Dzięki temu wasze jednostki automatycznie przystępują do programu lojalnościowego, gdzie będą zbierały punkty na stały rabat w naszej oficjalnej składnicy ZHP - warto ich do tego zachęcić. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty na naszej stronie internetowej www.składnica.4zywioly.pl.