Konkurs na Ambasadorów Światła

AktualnościBetlejemskie Światło Pokoju
14:33 07/11/2019
~ 2 min czytania
Zapraszamy do udziału w konkursie na Ambasadorów Światła, którzy wraz z członkami i instruktorami Głównej Kwatery ZHP będą roznosić Betlejemskie Światło Pokoju do urzędów i instytucji centralnych w Warszawie. Konkurs przeznaczony jest dla harcerzy, harcerzy starszych, wędrowników i instruktorów. Zgłoszenia trwają do 30 listopada. Tegorocznej edycji BŚP przyświeca hasło „Światło, które daje moc” – rozświetla, łączy oraz zachęca do czynienia dobra. Zastanówcie się, co dobrego wy możecie uczynić w swoim środowisku, zaplanujcie działanie, zrealizujcie je i pokażcie nam to! Dokumentacja może być wykonana w postaci filmu lub pokazu zdjęć. Do pokazu zdjęć można dołączyć krótki opis inicjatywy. Termin składania prac konkursowych kończy się 30 listopada 2019 r. o godz. 23:59. W konkursie udział biorą 10-osobowe patrole (w tym pełnoletni opiekun). Prace należy przesłać na adres: swiatlo@zhp.plw tytule maila wpisując „Ambasadorzy Światła”. Pod pojęciem „praca konkursowa” rozumiemy prezentację ze zdjęciami (z opisem) lub krótki filmik. Prace należy przesłać w dwóch formatach: .ppt/.pptx lub .wav/.wma/ mmp4/.mov/.avi. Do pracy konkursowej należy dołączyć zdjęcie patrolu w pełnym umundurowaniu. Zapoznajcie się z regulaminem i zgłoście się już dziś!