W dniach 4-6 października 2019 r. odbędą się jubileuszowe XX Ogólnopolskie Zawody ZHP w Ratownictwie. Tegoroczna edycja odbędzie się na Kujawach, w gminie Choceń. Zachęcamy do wzięcia udziału w doskonałej okazji na sprawdzenie swoich umiejętności z zakresu pierwszej pomocy i ratownictwa.

Zawody składają się z dwóch oddzielnie ocenianych tras – trasy podstawowej pierwszej pomocy (WKPP) oraz trasy zaawansowanej – Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy. Aby zgłosić swój udział,  należy wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Zawody ZHP w Ratownictwie organizowane są przez Hufiec ZHP Powiatu Włocławskiego, Harcerski Klub Ratowniczy „Echo”, Referat Ratowniczy Chorągwi Kujawsko-Pomorskiej ZHP oraz Harcerską Szkołę Ratownictwa. Więcej szczegółów odnośnie do warunków udziału, dodatkowej składki członkowskiej zadaniowej czy regulaminu zawodów znajdziecie na stronie zawody.hsr.zhp.pl oraz w mediach społecznościowych wydarzenia. Z organizatorami skontaktować się można poprzez adres mailowy [email protected] lub telefonicznie bezpośrednio z komendantem zawodów – 723 256 445 – phm. Piotrem Jankowskim.

Zapraszamy do udziału!