Start > Webinaria poświęcone systemowi instrumentów metodycznych

Webinaria poświęcone systemowi instrumentów metodycznych

fot. Karolina Piotrowska
Webinaria poświęcone systemowi instrumentów metodycznych

Metodyków i drużynowych biorących udział w pilotażu systemu instrumentów metodycznych, a także pozostałych zainteresowanych instruktorów zapraszamy na webinaria poświęcone nowej odsłonie Systemu Instrumentów Metodycznych. Każde spotkanie będzie prezentacją poszczególnych tematów z możliwością zadawania pytań.

Pierwsze webinarium odbędzie się w poniedziałek 14.10 o godz. 20.30. Dotyczyć będzie propozycji Zespołu projektowego ds. reformy instrumentów metodycznych odnośnie wprowadzenia naramienników harcerskich, starszoharcerskich i wędrowniczych, będących oznaczeniem przynależności do grupy metodycznej (które dostaje się bez odbywania specjalnej próby).

Wtorek 29.10 godz. 20.30webinarium dotyczące wyzwań.

Wtorek 12.11 godz. 20.30webinarium poświęcone tropom.

Wtorek 26.11 godz. 20.30webinarium dotyczące sprawności.

Wtorek 3.12 godz. 20.30webinarium poświęcone gwiazdkom zuchowym i stopniom harcerskim.

Wszystkie spotkania mają charakter otwarty. Oznacza to, że mogą w nim wziąć osoby, które nie mają jeszcze maila w domenie zhp.

Wszelkie uwagi i komentarze odnośnie zaproponowanych regulaminów, programów oraz materiałów graficznych prosimy kierować na adres: sim@zhp.pl. W przypadku pytań lub wątpliwości można się także kontaktować z szefową zespołu pisząc na adres: lucyna.czechowska@gk.zhp.pl.