Webinaria poświęcone systemowi instrumentów metodycznych

Marta Jeżak
11/10/2019
~ 2 min czytania
Metodyków i drużynowych biorących udział w pilotażu systemu instrumentów metodycznych, a także pozostałych zainteresowanych instruktorów zapraszamy na webinaria poświęcone nowej odsłonie Systemu Instrumentów Metodycznych. Każde spotkanie będzie prezentacją poszczególnych tematów z możliwością zadawania pytań. Pierwsze webinarium odbędzie się w poniedziałek 14.10 o godz. 20.30. Dotyczyć będzie propozycji Zespołu projektowego ds. reformy instrumentów metodycznych odnośnie wprowadzenia naramienników harcerskich, starszoharcerskich i wędrowniczych, będących oznaczeniem przynależności do grupy metodycznej (które dostaje się bez odbywania specjalnej próby). Wtorek 29.10 godz. 20.30 - webinarium dotyczące wyzwań. Wtorek 12.11 godz. 20.30 - webinarium poświęcone tropom. Wtorek 26.11 godz. 20.30 - webinarium dotyczące sprawności. Wtorek 3.12 godz. 20.30 - webinarium poświęcone gwiazdkom zuchowym i stopniom harcerskim. Wszystkie spotkania mają charakter otwarty. Oznacza to, że mogą w nim wziąć osoby, które nie mają jeszcze maila w domenie zhp. Wszelkie uwagi i komentarze odnośnie zaproponowanych regulaminów, programów oraz materiałów graficznych prosimy kierować na adres: sim@zhp.pl. W przypadku pytań lub wątpliwości można się także kontaktować z szefową zespołu pisząc na adres: lucyna.czechowska@gk.zhp.pl.