ZHP360 to harcerska telewizja internetowa działająca od 2011 roku. Jej zespół tworzą młodzi ludzie, pełni pasji, zaangażowania i chęci do zmieniania świata i organizacji. Odcinki nagrywane są raz w miesiącu i transmitowane na żywo za pośrednictwem serwisu YouTube. Poruszają różnorodną tematykę, a zapraszani eksperci oraz goście specjalni odpowiadają zarówno na pytania prowadzących, jak i internautów.

Obecnie poszukujemy nowych członków do naszego zespołu. Jeśli interesujesz się produkcją filmową, masz dobrą dykcję, lubisz kontakt z ludźmi, nie boisz się kamery i chciałbyś występować na małym ekranie, to dołącz do nas jako prowadzący program „ZHP, Dobry wieczór!”

Do twoich zadań będzie należało m.in. prowadzenie rozmów na żywo z gośćmi specjalnymi odcinków oraz zawiadywanie przebiegiem programu w oparciu o wcześniej przygotowany scenariusz zgodny z tematyką odcinka.

Jeżeli natomiast bycie liderem zespołu to twoje powołanie, jesteś zorganizowany, potrafisz zaplanować pracę swoją i innych, a twoja kreatywność nie ma granic, zostań koordynatorem ZHP360.

Koordynator będzie odpowiedzialny za kierowanie bieżącą pracą telewizji, przed i w trakcie kręcenia odcinka, oraz rozdzielanie zadań między poszczególne osoby zaangażowane w produkcję.

Obie funkcje będą wymagały twojego przyjazdu do Warszawy do siedziby ZHP360 raz w miesiącu (zwracamy koszty podróży). Swoją kandydaturę możesz zgłosić wysyłając wiadomość na adres: [email protected]