Zakończyła się Polowa Zbiórka Harcerstwa Starszego 2015!

Komendant pwd. Michał Bratek podczas apelu podsumował i podziękował wszystkim za udział w zlocie. Szef Zespołu Starszoharcerskiego Głównej Kwatery ZHP hm. Stanisław Nowak zapowiedział kolejną Polową Zbiórkę Harcerstwa Starszego w 2017 r. Uczestnicy bogatsi o nowe wspomnienia zaczynają wracać do swoich domów. Życzymy wszystkim bezpiecznego powrotu do domu i do zobaczenia za 2 lata!

Polowa Zbiórka Harcerstwa Starszego to największa impreza dedykowana młodzieży w wieku gimnazjalnym w naszej organizacji. Jest cykliczną imprezą, odbywającą się co dwa lata. W tym roku PZHS odbywa się w Imiołkach na Stanicy „Orle Gniazdo” Hufca ZHP Poznań Nowe Miasto. Organizatorem jest Zespół Starszoharcerski Wydziału Wsparcia Metodycznego Głównej Kwatery oraz Referat Starszoharcerski Chorągwi Wielkopolskiej.