Komendancie hufca, zastępco/członku komendy hufca ds. programowych/pracy z kadrą, namiestniku, masz świetnego drużynowego, który napisał i realizuje ciekawy, inspirujący oraz adekwatny program dla swojej drużyny? Pokaż go – zgłoś swoich kandydatów do nowego konkursu.

Dobry program naszych drużyn to nie tylko jeden z pięciu filarów Strategii ZHP na lata 2012-2017, to także dowód na to, że zarówno Ty, jak i Twój podopieczny wykonujecie swoje funkcje na medal. Od 12 stycznia 2015 roku rusza konkurs pod tytułem „Pochwal się programem”, w którym na podstawie rekomendacji z hufca wyłonimy najciekawsze, najbardziej inspirujące i przede wszystkim najtrafniej dobrane do odbiorców programy pracy drużyn i gromad.

Programy wraz z krótkim uzasadnieniem mogą zgłaszać komendanci hufców, zastępcy/członkowie komend hufców ds. programowych/pracy z kadrą oraz namiestnicy do 1 marca 2015 roku. Po tym terminie zbierze się komisja, która oceni nadesłane prace i wyłoni zwycięzców. Aby wziąć udział w konkursie program pracy musi być realizowany w latach 2013-2014 lub 2014-2015.

Propozycje do konkursu należy przesyłać na adres [email protected].

Serdecznie zapraszamy!

hm. Lucyna Czechowska