XX Jubileuszowe Międzynarodowe Spotkanie Kolekcjonerów Skautowych

Małopolskie złaz
Instruktorzy

Opis wydarzenia

Spotkanie kolekcjonerów skautowych memorabiliów (medali, odznak, plakietek, poczt skautowych i innych) oraz dokumentów i zdjęć będzie miało miejsce w sobotę, 16 października 2021 r. w godzinach 9.00 -13.00. Spotkaniu towarzyszy konferencja naukowa poświęcona roli Tadeusza Kościuszki w harcerstwie, zorganizowana z okazji 200. rocznicy istnienia Komitetu Kopca Kościuszki oraz 40-lecia działalności Komisji Historycznej Chorągwi Krakowskiej ZHP.

Warunki uczestnictwa

Spotkanie skierowane jest do harcerzy, instruktorów i seniorów, w tym zagranicznych skautów, którzy kolekcjonują różnego rodzaju memorabilia a także dokumenty harcerskie i skautowe.

Miejsce wydarzenia

Centrum Konferencyjno-Wystawiennicze im. Tadeusza Kościuszki, al. Waszyngtona 1, 30-204 Kraków (dojazd od ul. Malczewskiego)