Szkolenia – Cele Zrównoważonego Rozwoju

Zdalne inna forma szkoleniowa
Akademicy, Instruktorzy, Seniorzy, Wędrownicy

Cele Zrównoważonego Rozwoju ONZ to ważny temat. Chcesz dowiedzieć się, o co chodzi w tych tajemniczych SDG-sach i jak możesz wesprzeć realizację tych globalnych celów swoją harcerską pracą? Zapraszamy na szkolenie!Szkolenie odbywa się w całości online. Przeznaczone jest dla wszystkich zainteresowanych tematem: drużynowych, kadry programowo-metodycznej oraz kształceniowej wszystkich poziomów organizacji. Na szkoleniu dowiesz się, czym jest edukacja globalna, Cele Zrównoważonego Rozwoju, jak organizacje skautowe pracują z tym tematem oraz w jaki sposób możemy pracować z nim w ZHP.Szkolenie będzie miało formę czterech sesji online i piątego spotkania dla tych, którzy ukończą wszystkie cztery moduły i tym samym staną się Ambasadorami CZR w ZHP.Możesz wziąć udział w wybranym temacie lub we wszystkich. Tylko ta druga opcja sprawi, że staniesz się ambasadorami, a zespół GK do spraw CZR będzie liczył na Twoją pomoc przy promocji globalnych celów w naszej organizacji.

Wypełniając ankietę, zaznacz, które moduły Cię interesują! Szkolenie jest bezpłatne. Ilość miejsc ograniczona, ale nie wykluczamy, że w przypadku dużego zainteresowania szkolenie powtórzymy w przyszłości! Tematyka poszczególnych spotkań:

28.11. godz. 10.00 - 14.00 Edukacja globalna (prow. phm. Elżbieta Kielar)

10.12, godz. 19.00 - 19.45 i 17.12. godz. 18.30 - 20.00 (plus czaspomiędzy) - Istota Celów Zrównoważonego Rozwoju - zajęcia w formie interaktywnej gry (prow. hm. Elżbieta Noga)

07.01.2021, godz. 18.30 - 20.30 Cele Zrównoważonego Rozwoju w guidingu i skautingu światowym (prow. hm. Monika Dreik)

20.01.2021, godz. 18.30 - 20.30 Jak wpleść CZR w pracę drużyny (prow. hm. Aleksandra Berner)

28.01.2021, godz. 18.30 - 20.30 Co dalej - spotkanie z Ambasadorami CZRów w ZHP (prow. hm. Aleksandra Berner) - spotkanie nie jest częścią szkolenia!

Spotkania odbywać się będą na platformach internetowych - linki wyślemy do osób zgłoszonych i zakwalifikowanych na dzień przed spotkaniem. Potwierdzenie zakwalifikowania prześlemy max. dzień po zgłoszeniu.

Zgłoszenia: https://bit.ly/szkolenie-czr-28-10-2020-zgloszenia