50. Międzynarodowy Harcerski Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej

Świętokrzyskie festiwal
Harcerze, Harcerze starsi, Wędrownicy, Zuchy

Opis wydarzenia

Po raz 50 w Kielcach spotkają się młodzi artyści z całego świat, aby wspólnie bawić się, integrować, a także szlifować swój warsztat artystyczny. Na widzów czekają cudowne widowiska, w których udział jest nieodpłatny. Zapraszamy do Kielc na następujące wydarzenia: - 8 lipca o 19.00 na Kadzielni - Koncert Jubileuszowy - 9 lipca o 18.30 na ul. Sienkiewicza - Korowód Festiwalowy - 9-12 lipca o 19.00 na Rynku - Koncerty Zakręceni na Kielce - 15 lipca o 19.00 na Kadzielni - Koncert Galowy Laureatów

Warunki uczestnictwa

Zapraszamy na widownię wszystkich chętnych - bez ograniczeń wiekowych. Każdy znajdzie coś dla siebie! Udział w koncertach jest nieodpłatny.

Miejsce wydarzenia

Centrum Kielc, a dokładniej: 8 lipca - Amfiteatr Kadzielnia 9-12 lipca - Rynek 15 lipca - Amfiteatr Kadzielnia