Jesteś wodniakiem? Chcesz spotkać ludzi, którzy zainspirują cię do dalszej pracy? Czekasz na wymianę doświadczeń? Weź udział w wyjątkowym wydarzeniu zrzeszającym środowiska wodniackie z całej Polski!

Wydział Wychowania Wodnego GK ZHP, Zespół Pilota Chorągwi Łódzkiej ZHP oraz Fundacja Harcerstwa Centrum Wychowania Morskiego ZHP zapraszają na konferencję Wychowanie Wodne w ZHP, która odbędzie się w Łodzi w dniach 15–17 marca 2019.

Celem konferencji jest omówienie i ustalenie ram programowo-organizacyjnych harcerstwa wodnego w ZHP na najbliższe lata, rozwijanie ogólnopolskiej sieci osób zajmujących się wychowaniem wodnym, prezentacja i wymiana dobrych praktyk między liderami środowisk wodnych, a także promocja bezpieczeństwa i odpowiedzialności w aktywnościach związanych z wodą.

Podczas konferencji będziemy rozmawiać także o współzawodnictwie drużyn o proporzec Leonida Teligi, wdrażaniu Patentu Flagowego Drużyny Wodnej ZHP, certyfikowaniu ośrodków wodnych ZHP, organizacji modułu wodnego podczas Europejskiego Jamboree 2020, pomysłach programowych dla wychowania wodnego oraz kwestiach związanych z szeroko rozumianym bezpieczeństwem i odpowiedzialnością w wychowaniu wodnym.

Dowiedz się więcej o konferencji TUTAJ i nie zwlekaj ze zgłoszeniem!