21-23 marca w Kielcach odbędzie się kolejna edycja warsztatów w dziedzinie PR, promocji i nowoczesnej komunikacji ZHP. PR LAB to nowa jakość szkolenia w ZHP!

56 uczestników odbędzie zmasowane szkolenie z najważniejszych dziedzin promocji.

Czym jest marka ZHP? Co robić, żeby nasz wizerunek był nowoczesny, a harcerstwo było konkurencyjne dla innych organizacji? Czy warto stosować nowe technologie (i dlaczego koniecznie trzeba)?
Świeże spojrzenie na wspólny wizerunek organizacji harcerskiej to podstawa dobrego funkcjonowania naszego odbioru w społeczeństwie. Stąd propozycja cyklu kursów PR LAB!

Kilkunastoosobowa grupa harcerskich specjalistów jeżdżąc po Polsce uczy, jak pracować nad dobrą, nowoczesną promocją harcerstwa.
Nie zabraknie szkolenia z grafiki komputerowej, najnowszych wizualnych trendów w ZHP, arkanów mediów społecznościowych czy tajników fotografii.

Podczas kieleckiej edycji odbędzie się również nowoczesny, odważny projekt – zajęcia PRO.
Specjalny program przygotowany przez uczestników warsztatów wraz z współpracownikami telewizji ZHP360. Kilkugodzinny program publicystyczny będzie można oglądać na www.youtube.com/zhp360

W najbliższych miesiącach odbędzie się jeszcze kilka warsztatów PR LAB:

• OSW „Perkoz” – 28-30 marca
  • Zielona Góra – 23-25 maja, 30 maja – 1 czerwca
  • Ostrów Wielkopolski – 13-15 czerwca
  • Opole – 20-22 czerwca
  • Białystok – 27-29 czerwca.

Powoli zapełniają się terminy jesienne.

O PR LABach można dowiedzieć się więcej tutaj.

phm. Aleksandra Tasz

instruktorka Wydziału Promocji i Komunikacji GK ZHP