Start Przeczytaj

Przeczytaj

Na Tropie

Tytułem adresowanym do wędrowników, czyli młodzieży w wieku 16–25 lat, jest internetowy miesięcznik „Na Tropie”. Oprócz tematów harcerskich na wirtualnych łamach magazynu można znaleźć artykuły dotyczące dalekich i bliskich podróży, stylu życia, kultury oraz teksty poruszające ważne problemy społeczne. Linia programowa miesięcznika wyznaczana jest przez wędrowniczą dewizę: „Wyjdź w świat, zobacz, pomyśl pomóż, czyli działaj”.

Artykuły można znaleźć na stronie magazynu.

Czuwaj!

Miesięcznik instruktorów „Czuwaj” wydawany jest nieprzerwanie od 1990 roku, obecnie w nakładzie 1000 egz. Na łamach czasopisma zamieszczane są artykuły dotyczące metody harcerskiej, relacje z życia Związku, felietony instruktorskich osobowości i autorytetów oraz wywiady. W „Czuwaj” każdy czytelnik znajdzie treści, które go poruszą i zainspirują: od ambitnej debaty instruktorskiej po praktyczne porady dla drużynowych.

Artykuły można znaleźć na stronie magazynu.