zhp.pl

, / 0

Konopnickiej 6 – Miejsce i ludzie

UDOSTĘPNIJ
Start Konopnickiej 6 – Miejsce i ludzie

Siedziba Związku Harcerstwa Polskiego znajduje się w śródmieściu Warszawy, w wyjątkowym budynku przy ulicy Marii Konopnickiej 6. Biuro Głównej Kwatery ZHP pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00. Większość instruktorów szczebla centralnego jest wolontariuszami, dlatego najlepiej jest się skontaktować z nami za pomocą poczty elektronicznej.

Zapraszamy na Konopnickiej 6!

Sekretariaty Związku Harcerstwa Polskiego

Sekretariat ZHP

  • Patrycja Kabala
  • Magdalena Wróblewska
  • 22 3390645
  • 605 409 576
Asystentka Naczelnika ZHP

  • Karolina Pstrągowska

 

  • 22 3390645
asystentka.naczelnika@zhp.pl
Sekretariat Rady Naczelnej

  • Misia Jankowska
  • 22 3390750
sekretariat.rn@zhp.pl
Biuro Obszaru “Program”
  • 22 3390691
biuro.program@zhp.pl
Wydział Nieprzetartego Szlaku

  • Dorota Kołakowska
ns@zhp.pl
Wydział Wsparcia Metodycznego

  • Ewa Sidor
biuro.program@zhp.pl
Wydział Inspiracji i Poradnictwa

  • Lucyna Czechowska
inspiracje@zhp.pl
Wydział Zagraniczny

  • Ewa Lachiewicz-Walińska
  • 22 3390639
wza@zhp.pl
Centralna Szkoła Instruktorska

  • Joanna Skupińska
  • 22 3390720
komendant.csi@zhp.pl
Komisja Stopni Instruktorskich GK ZHP

  • Grzegorz Całek
ksi@zhp.pl
Wydział Komunikacji i Promocji

  • Karol Gzyl
  • Sonia Stach
  • Martyna Kowacka
  • Olga Junkuszew
22 3390688 promocja@zhp.pl
Rzecznik prasowy ZHP

  • Martyna Kowacka
  • 22 3390688
  • 601 246 164
rzecznik@zhp.pl
Zespół Projektu Jamboree 2023

  • Karol Gzyl
  • Aleksandra Kurek
  • 22 3390649
office@jpt.zhp.pl
Redakcja Czuwaj!

  • Grzegorz Całek
naczelny@czuwaj.pl
Redakcja Na Tropie

  • Radosław Rosiejka
natropie@zhp.pl
Szef Biura Głównej Kwatery ZHP

  • Justyna Sikorska
  • 22 3390656
biuro.gk@zhp.pl
Zespół Wsparcia Technicznego

  • Dariusz Koryto
  • 22 3390666
  • 663 363 574
helpdesk@zhp.pl
Zespół Technologii Informatycznych

  • Mikołaj Olszewski
  • 22 3390666
helpdesk@zhp.pl
Zespół ds. Opcji ZERO

  • Andrzej Sawuła
opcjazero@zhp.pl

Harcerski Instytut Badawczy

  • Justyna Sikorska

badania@zhp.pl
Zespół ds. Systemu Ewidencja ZHP

  • Artur Sarnowski
helpedesk@zhp.pl
Skarbnik ZHP

  • Paweł Chmielewski
skarbnik@zhp.pl
Główna Księgowa GK

  • Hanna Opasińska
  • 22 3390617
glownyksiegowy.gk@zhp.pl
Wydział Finansowo-Ekonomiczny

  • Alicja Tarkowska
  • Agata Żołnierzak
  • Grażyna Kozak
  • 22 3390637
  • 22 3390637
  • 22 3390660
Wydział ds. Audytu

  • Jadwiga Marciniak
  • 22 3390770
kontrola@zhp.pl
Wydział Pozyskiwania Środków

  • Aleksandra Klimczak
  • Marta Klimczak
  • 22 3390627
wps@zhp.pl
Radca prawny

  • Rafał Borek
  • Agnieszka Orzechowska
  • 22 3390634
  • 22 3390647
radcaprawny@zhp.pl
Naczelny Kapelan ZHP

  • ks. Wojciech Jurkowski
  •  00 339 06 46
kapelan@zhp.pl
Sekretariat Centralnej Komisji Rewizyjnej

  • Patrycja Kabala
sekretariat.ckr@zhp.pl
Sekretariat Naczelnego Sądu Harcerskiego

  • Patrycja Kabala
biuro@zhp.pl

 

PASSWORD RESET

Zaloguj się