Start ZHP 360 – nowa jakość harcerskiej telewizji

ZHP 360 – nowa jakość harcerskiej telewizji

ZHP, Dobry wieczór !

W najbliższy czwartek, 30 czerwca o 20:00 odbędzie się ostatni przed wakacjami odcinek programu ZHP, Dobry wieczór! Przez Facebooka instruktorzy będą mogli porozmawiać o problemach i wyzwaniach, jakie stoją przed ZHP!

W tym tygodniu porozmawiamy o sytuacjach trudnych i intymnych w pracy wychowawczej. Poruszymy tematy, z którymi spotyka się większość harcerskich wychowawców. Wspólnie zastanowimy się nad polityką bezpieczeństwa dzieci w ZHP, porozmawiamy o przemocy słownej, hejcie w Internecie.

Jeśli chcesz mieć wpływ na kształt dalszej pracy drużynowych i instruktorów, chcesz podzielić się własnymi doświadczeniami, poznać punkt widzenia innych, którzy znajdują się setki kilometrów od Ciebie, bądź z nami tego wieczoru!

W czasie trwania programu będziesz mógł zadawać pytania naszym ekspertom. Jeśli chcesz zadać pytanie, wystarczy wysłać je w wiadomości za pośrednictwem naszej strony na portalu społecznościowym Facebook – nasi eksperci odpowiedzą w ciągu kilku minut.

Następne odcinki programu ZHP, Dobry Wieczór! powrócą we wrześniu.

Aby włączyć się w dyskusję, wystarczy zalogować się i dodać swój komentarz pod oknem transmisji.

Harcerska telewizja ZHP360 to wyjątkowy projekt edukacyjny, realizowany w naszej organizacji od 2011 roku. Wykorzystując nowe technologie, ZHP360 dociera do instruktorów Związku Harcerstwa Polskiego. Daje im możliwość nie tylko aktywnego uczestnictwa w projektach najwyższej rangi, ale także pole do dyskusji i wymiany doświadczeń. Zespół ZHP360 to młodzi ludzie, pełni pasji, zaangażowania i chęci do zmieniania świata i organizacji.