Weź udział w Badaniu Drużynowego!

ZHP
27/06/2022
~ 2 min czytania

Jest to coroczne badanie kierowane do wszystkich drużynowych. Przeprowadzamy je już po raz ósmy. Porusza tematy związane z kadrą, ogólną charakterystyką drużyny i jej otoczeniem, a także pracą z systemem małych grup i instrumentami metodycznymi, służbą czy wyjazdowymi formami pracy. W tym roku dostosowaliśmy badanie do aktualnej sytuacji, poszerzając je o aspekty związane z działalnością podczas pandemii COVID-19 oraz wojną w Ukrainie.

Biorąc udział w badaniu, pomożesz nie tylko swojej drużynie, ale również całemu ZHP. Dzięki Twoim odpowiedziom będziemy mogli lepiej poznać sytuację w drużynach, a później - przekuć to w realne działania. Dla Ciebie jako drużynowej/drużynowego wypełnienie badania może być bardzo dobrym momentem na zatrzymanie się na chwilę i spojrzenie z boku na swoją jednostkę, przeanalizowanie jej sytuacji i dostrzeżenie tego, co w codziennej działalności mogło Ci umknąć.

Badanie jest kierowane przede wszystkim do drużynowych, którzy pełnili tę funkcję w ostatnim roku harcerskim. Jak zwykle, skupia się na tematach związanych z prowadzeniem drużyny, jej działalności i otoczenia. Badanie można wypełnić pod tym linkiem: https://limev4.zhp.pl/index.php/674881?lang=pl