Kolejni wolontariusze pilnie potrzebni

Bartłomiej Walkowski
08/03/2022
~ 2 min czytania

Związek Harcerstwa Polskiego to niemal 100 tysięcy harcerek i harcerzy, którzy nie są w stanie przejść obojętnie wobec zła i niesprawiedliwości wyrządzanych drugiemu człowiekowi. I choć służba, której się podjęliśmy nie należy do łatwych, staliśmy i stajemy na wysokości zadania, godnie reprezentując ideę i wartości, przyświecające harcerstwu. Jesteśmy przekonani, że wspólnie damy radę każdemu wyzwaniu w przyszłości.

Druhno, Druhu – właśnie nadarza się ku temu kolejna okazja. Hufiec ZHP Chełm potrzebuje wolontariuszy, gotowych pomóc na służbie w punkcie recepcyjnym, punkcie noclegowym oraz w magazynach z darami.
Zgłosić możesz się poprzez FORMULARZ

Działania koordynuje biuro Hufca ZHP Chełm pod numerem 507865208.

BARDZO WAŻNE!
Nie należy przyjeżdżać bez uzgodnienia.

Nocleg zapewniony jest w warunkach harcówkowych. Szczegóły co do wyżywienia i ekwipunku będą na bieżąco uzgadniane przy kontakcie, zgodnie z posiadanymi możliwościami.

UWAGA: Każdy Patrol musi mieć ze sobą zgody rodziców na udział w biwaku i służbie, a patrole spoza Chorągwi Lubelskiej ZHP dodatkowo zgodę chorągwianego koordynatora Harcerskiego Pogotowia ZHP.

Akcję "ZHP dla Ukrainy" w Hufcu ZHP Chelm wspierają instruktorzy "Zastępu Granica".

Współfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030