W związku z sytuacją epidemiczną w Europie brytyjscy gospodarze odwołali Zlot Intercamp 2020, zaplanowany na przełom maja i czerwca br. (29 maja – 1 czerwca 2020) w Birchington-on-Sea. Decyzja została podjęta w porozumieniu z Komitetem Intercamp w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo harcerek, harcerzy, skautek i skautów – uczestników zlotu.

Trwa analiza kosztów poniesionych w związku z przygotowaniami do zlotu, mająca na celu ustalenie, czy jest możliwy i w jakiej wysokości zwrot wpłat uczestników. Podobną analizę przeprowadzi komenda polskiej reprezentacji na IC2020.

Informację na temat wyników analizy i podjętych w oparciu o nie decyzji przekażemy tak szybko, jak tylko będzie to możliwe. Ewentualnych zwrotów można się spodziewać na początku maja 2020.