Czym jest składka członkowska, dlaczego ją płacimy, na co jest wydawana – na te i inne pytania poznacie odpowiedź podczas webinaru poświęconego składkom członkowskim.

13 maja 2020 roku (środa) o godzinie 19:00 zapraszamy wszystkich zainteresowanych na webinar dotyczący składek członkowskich. Spotkanie potrwa około godziny.

Porozmawiamy o tzw. uchwale składkowej, mechanizmach zwolnień i sposobie naliczania składek, a także o tym na co wydawane są składki na poszczególnych szczeblach naszej organizacji. Podczas webinaru będzie możliwość zadawania pytań.

Gośćmi spotkania będą: naczelniczka ZHP hm. Anna Nowosad, skarbnik ZHP hm. Marek Boraczyński, oraz przewodniczący komisji ds. zarządzania Rady Naczelnej ZHP hm. Mariusz Maciów.

Webinar odbędzie się przez aplikację Teams. Link do spotkania znajduje się tutaj.