Chcesz poszerzyć swoją wiedzę z zakresu finansów i administracji? Weź w internetowych szkoleniach prawno-finansowych w ramach projektu „Nic o nas bez nas – podnoszenie kompetencji organizacji pozarządowych w procesie stanowienia prawa”.

Terminy szkoleń online:

18-19 kwietnia szkolenie z Zarządzania (poziom średniozaawansowany)
25-26 kwietnia szkolenie z Zarządzania (poziom średniozaawansowany)
25-26 kwietnia szkolenie z Finansów i Rachunkowości (poziom średniozaawansowany/zaawansowany)
2-3 maja szkolenie z Prawa (poziom średniozaawansowany)

Do udziału w projekcie szczególnie zachęcamy członków komend chorągwi, komend hufców, komisje rewizyjne wszystkich szczebli, osoby zarządzające bazami harcerskimi, pracowników i wolontariuszy organizacji pozarządowych, współpracujących z ZHP.

Przed wypełnieniem dokumentów sprawdź, czy spełniasz wymogi formalne:

• wiek między 19 a 65 lat,
  • członkostwo ZHP lub innej organizacji pozarządowej,
  • minimum wykształcenie średnie,
  • wpływ na zarządzanie w swojej organizacji pozarządowej i jej jednostkach w zakresie np. prowadzenia polityki kadrowej, gospodarczej, finansowej, angażująca się w sprawy społeczności lokalnej, posiadająca wiedzę w zakresie skutków wprowadzanych regulacji prawnych na poziomie lokalnym i/lub regionalnym.

Szkolenie obejmuje 4 obszary:

• zarządzanie,
  • finanse i rachunkowość,
  • prawo,
  • nowe technologie (Office 365) – możliwość odbycia szkolenia w II turze (jesień 2020 r.).

Aby  ukończyć szkolenie i otrzymać certyfikat należy mieć 80% obecności (3 szkolenia) oraz przygotować krótką pracę pisemną podsumowującą uzyskaną wiedzę.

W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu: [email protected].