Harcerki i harcerze z Hufca ZHP Strzelce Krajeńskie zwracają się do wszystkich z niezwykłą inicjatywą #Nadzieja. Wspólnie chcą stworzyć wielki, harcerski, wirtualny chór. Weźcie udział w tym wyjątkowym przedsięwzięciu.

Inspiracją do tego wydarzenia jest materiał, który już kiedyś pojawił się w Internecie. Znaleźć go można tutaj. „Jeśli uda nam się przeprowadzić tę akcję, to zaśpiewamy polską wersję, która dostępna jest pod tym linkiem” – apelują strzeleccy harcerze.

Celem tego wspólnego zadania, jest danie ludziom promyka nadziei oraz dotarcie do jak największej liczby osób z  hasłem, że nikt nie jest sam, a przyjaciel jest tuż obok.

Zainteresowanych prosimy o zgłoszenie faktu dołączenia się do inicjatywy poprzez formularz.

Po zgłoszeniu, uczestnicy otrzymają link do dysku internetowego w OneDrive, na który należy przesłać w ciągu kolejnych 7 dni swoje nagranie (koniecznie w mundurze) wskazanej piosenki. Następnie harcerze z Hufca ZHP Strzelce Krajeńskie stworzą z tego wielki muzyczny kolaż i opublikują go w harcerskim Internecie.

Pokażmy, że jest w nas #nadzieja! Niech muzyka doda wszystkim otuchy.