Pierwsze miesiące nowego roku harcerskiego to czas wzmożonego zapotrzebowania na sprzęt turystyczny oraz elementy umundurowania ZHP. Każdy drużynowy chce, aby jego harcerze byli w pełni wyposażeni – od „stóp do głów” – oraz posiadali to, co niezbędne do zbiórek.

Zachęcamy do dokonywania zakupów w naszej oficjalnej Składnicy Harcerskiej ZHP 4 Żywioły. Harcerze znajdą tam wszystko, czego potrzebują, a także m.in. poradniki, które pomogą im w prowadzeniu zbiórek.

Dodatkowo, rejestrując drużynę na sklepie internetowym składnicy, jednostka zbiera punkty na stały rabat, z którego będzie mogła korzystać w przyszłości.

Pamiętaj, że robiąc zakupy w Centralnej Składnicy Harcerskiej 4 Żywioły, wspierasz działanie i cele statutowe ZHP. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej składnicy.