Słowo „finanse” jest Ci znane, ale nie do końca wiesz, co się za nim kryje? Interesują Cię pieniądze? Czy wiesz skąd się biorą? Dlaczego w ogóle są? Jak funkcjonują w gospodarce? Weź udział w konkursie, który organizuje ZHP wspólnie z Warszawskim Instytutem Bankowości! Zmierz się z innymi, zmierz się z ekonomią i wygraj nagrody!

Konkurs rozstrzygany będzie w 2 kategoriach: zuchy i harcerze oraz harcerze starsi i wędrownicy. W każdej kategorii czekają bony o wartości 500 zł, 300 zł i 200 zł do wykorzystania w sklepach sieci Decathon.

Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

1. Namów swój zastęp lub kilka osób z drużyny (partol)
  2. Wypełnijcie krzyżówkę
  3. Hasło, które będzie rozwiązaniem, przedstawcie w kreatywny sposób (np. nagrywając filmik)
  4. Wypełnioną krzyżówkę wraz ze swoją kreatywną pracą wyślijcie na adres: [email protected]
  5. Nie zapomnijcie w treści maila napisać: nazwy zastępu, listy osób biorących udział w zadaniu, oraz kto jest osobą kontaktową
  6. Czekajcie na wyniki

Co będzie oceniane?

1. Poprawność rozwiązania krzyżówki
  2. Oryginalność i ciekawy pomysł na przedstawienie hasła
  3. Atrakcyjność formy przedstawienia zadania dodatkowego
  4. Przekazanie rzetelnej wiedzy z zakresu finansów (zgodnie z hasłem z krzyżówki)

Czas na przesyłanie Waszych prac upływa: 10.08.2020 r.

Więcej informacji znajdziecie w regulaminie konkursu.

Załączniki:

Wejdźcie z nami w świat finansów! Powodzenia!
Wydział Wychowania Ekonomicznego Głównej Kwatery ZHP

Lato z finansami news logotypy