Po raz kolejny zapraszamy wszystkich instruktorów i wędrowników zainteresowanych wychowaniem wodnym i morskim na wspólne spotkanie. Tegoroczne spotkanie środowisk wodnych odbędzie się w Lesznie w dniach 6-8 marca 2020 roku.

W tym roku duży nacisk położymy na przekazanie informacji o tym, jak realizować wychowanie wodne w ZHP, pracować ze specjalnością wodną, jak w pracy drużyny korzystać z instrumentów metodycznych, jak zacząć, jak rozwijać drużynę zainteresowaną pracą wodniacką i tę specjalnościową.

W odróżnieniu od lat poprzednich większy nacisk położymy na zajęcia warsztatowe, ale typowo konferencyjnych wystąpień plenarnych również nie zabraknie.

W programie konferencji przewidziany jest czas na prezentacje chorągwianych zespołów zajmujących się wychowaniem wodnym, tzw. Wieczór Regionów. Konferencji towarzyszyć będzie Gala Harcerski Rejs Roku, Harcerski Spływ Roku i Wodniackie Wydarzenie Roku.

Data konferencji: 6–8 marca 2020
Miejsce: Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Lesznie, ul. Adama Mickiewicza 5
Wpisowe: 85 zł (zapewniamy nocleg w akademiku PWSZ w Lesznie, pełne wyżywienie, udział w konferencji, przerwy kawowe, pamiątkowy znaczek i dyplom uczestnictwa)

Zgłoszenia wyłącznie przez ten formularz przyjmujemy do 25 lutego 2020.

Bądź na bieżąco i obserwuj nas na Facebook’u!