Start Aktualności Harcerski Instytut Badawczy poszukuje współpracowniczek i współpracowników

Harcerski Instytut Badawczy poszukuje współpracowniczek i współpracowników

fot. Weronika Małachowska
Harcerski Instytut Badawczy poszukuje współpracowniczek i współpracowników

Harcerski Instytut Badawczy ZHP poszukuje współpracowniczek i współpracowników, którzy znają zaplecze Lime’a oraz osób do działu przetwarzania danych w Harcerskim Instytucie Badawczym.

Harcerski Instytut Badawczy ZHP (HIB) powstał na początku 2016 roku po przekształceniu z Zespołu Badań i Analiz GK ZHP. Jesteśmy grupą harcerek i harcerzy (i nie tylko), których drogi skrzyżowały się właśnie dzięki zainteresowaniu badaniami i aktualnymi problemami ZHP. Prowadzimy badania dotyczące najważniejszych aspektów funkcjonowania naszej organizacji.

Jesteś osobą, której nie jest obce działanie zaplecza Lime’a, w tym obsługa pojawiających się błędów? Jeśli tak – zapraszamy do współpracy z Harcerskim Instytutem Badawczym ZHP!

Zajmujemy się także m.in. projektowaniem badań, przetwarzaniem danych z badań ilościowych, przygotowywaniem raportów. W tej chwili szukamy wolontariuszy, którzy chcą pomóc w procesie przygotowywania danych do raportów. Zależy nam na współpracy z samodzielnymi analitykami, ale także z tymi, którzy chcą się nauczyć pracy przy przetwarzaniu danych.

Aby się zgłosić, do obu działów, wystarczy, że wyślesz maila na adres hib@zhp.pl, a w nim zawrzesz krótką informację o sobie oraz o tym, dlaczego właśnie z nami chcesz współpracować.