Start Aktualności Zgłoś się na Ogólnopolską Konferencję Metodyczną

Zgłoś się na Ogólnopolską Konferencję Metodyczną

Zgłoś się na Ogólnopolską Konferencję Metodyczną

Jesteś metodykiem zuchowym, harcerskim lub starszoharcerskim? Chcesz nie tylko być na bieżąco z najważniejszymi zmianami w ZHP, a także je współtworzyć? Jeżeli tak, to ten news jest adresowany właśnie do ciebie.

19 października w Warszawie odbędzie się Potrójna Ogólnopolska Konferencja Metodyczna, podczas której uczestnicy wezmą udział w konsultacjach nowej odsłony instrumentów metodycznych przeznaczonych dla zuchów, harcerzy i harcerzy starszych. Warunkiem uczestnictwa w konferencji jest posiadanie co najmniej stopnia przewodniczki/ przewodnika.

Zgłoszenia odbywają się przez formularz i trwają do 9 października 2019 r. Organizatorzy skontaktują się z uczestnikami dzień po zakończeniu zgłoszeń drogą mailową.

Minimalna liczba zgłoszeń, aby konferencja się odbyła to 30 osób (po 10 na każdy metodyczny panel). Wpisowe: 20 zł (z dopiskiem DSCZ, KONFERENCJA METODYCZNA, imię i nazwisko) na numer konta: 60 1140 1010 0000 5392 2900 1012. Płatne do 12 października 2019 roku.

W razie pytań prosimy kontaktować się z organizatorami: metodyka zuchowa: hm. Magdalena Turbasa magdalena.turbasa@zhp.net.pl, metodyka harcerska: phm. Aleksandra Golecka aleksandra.golecka@zhp.net.pl,metodyka starszoharcerska: hm. Artur Lemański artur.lemanski@zhp.net.pl, kwestie organizacyjne: phm. Małgorzata Pniewska malgorzata.pniewska@gk.zhp.pl, 784662546. Zachęcamy do udziału!