Wydział Nieprzetartego Szlaku GK ZHP zaprasza na Zbiórkę Kadry NS, która odbędzie się w dniach 29-31 marca 2019 roku w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym ZHP „Nadwarciański Gród” w Załęczu Wielkim.

Do udziału w zbiórce zapraszamy po 3 instruktorów z Chorągwi, w tym kierowników chorągwianych referatów NS.

W programie zbiórki przewidziano:

• sprawozdania dotyczące obchodów 60-lecia Nieprzetartego Szlaku w chorągwiach (prosimy o ich przygotowanie),
  • plan przedsięwzięć na rok 2019,
  • prace nad wytyczeniem nowych kierunków pracy harcerskiej na rzecz osób niepełnosprawnych (zgodnie z Uchwałą Zjazdu ZHP).

Zbiórka rozpocznie się 29 marca o godz.19.00, a zakończy 31 marca około godz.10.00. Prosimy o zabranie ze sobą mundurów. Formularz zgłoszeniowy należy przesłać drogą mailową na adres: [email protected] lub [email protected] do 18 marca 2019 roku.Nie zwracamy kosztów podróży.

Zgloszenie-Zbiorka-Kadry

Dorota Kołakowska