Wyślij kartkę okolicznościową do skautów z zagranicy!

Aby wziąć udział w akcji wymiany pozdrowień należy spełnić poniższe warunki:

• mieć aktualne dane w Tipi;
  • znać język niemiecki w stopniu wystarczającym, do wypełnienia ankiety zgłoszeniowej online i napisania pozdrowień;
  • 17 lutego wysłać kartkę lub list z życzeniami po niemiecku skautowi/drużynie, która nam zostanie przydzielona.

Akcja przebiega w następującym trybie:

1. Zakładamy konto najpóźniej do 27 stycznia na stronie internetowej.
  2. Przy podawaniu waszych danych adresowych, podajcie również w polu Bemerkungen swój numer członkowski ZHP.
  3. Lista osób zgłoszonych z ZHP przekazywana jest do potwierdzenia koordynatorowi z ZHP, dlatego zadbajcie o aktualność waszych danych w Tipi. Weryfikacja nastąpi w pierwszej kolejności na podstawie numeru członkowskiego, o którym mowa wyżej.
  4. Następnie otrzymacie e-mail z informacją, że macie już przydzieloną osobę, której należy wysłać kartkę z pozdrowieniami. Sprawdźcie wtedy jak wygląda kartka do wydrukowania, którą przygotował organizator.
  5. Wydrukujcie przygotowaną kartkę od organizatora, wyślijcie ją najpóźniej 17 lutego do wskazanej osoby.
  6. Do was również trafi kartka z pozdrowieniami.

Wskazówki
• Wpisując dane zgłoszeniowe, pomińcie polskie znaki diakrytyczne (ś, ź, ń, ż, ł, ó, ć, ą, ę), bo u naszych partnerów z zagranicy system wygeneruje nieczytelne znaki (np. zamiast Poznań wpiszcie Poznan).
• Możecie zgłosić się indywidualnie lub jako drużyna. Dla przypadku drużyna należy wybrać przy podawaniu danych przycisk zgłoszenia dla „Gruppe”.
• Wprowadzone przez was dane są usuwane po zakończeniu akcji, dlatego uczestnicy poprzednich akcji muszą wpisać swoje dane od nowa.

Akcję ze strony ZHP koordynuje Zespół ds. Organizacji Niemieckojęzycznych Wydziału Zagranicznego GK. Ewentualne pytania należy kierować pod adresem [email protected].