Na początku lutego poznaliśmy 25 wyjątkowych instruktorów, którzy zostali nominowani w 5 kategoriach: efektywne zarządzanie, harcerska służba, harcerski specjalista, komendant szczepu i młody lider. Kto spośród nich uzyska tytuł Niezwyczajnego 2018? Tego dowiemy się już 23 lutego!

W kopalni Guido w Zabrzu –  kilkaset merów pod ziemią – odbędzie się Gala Dnia Myśli Braterskiej 2019. To podczas niej poznamy zwycięzców plebiscytu. Harcerska telewizja ZHP 360 pozwoli wam na uczestnictwo w Gali na żywo.

Na kanale ZHP 360 będziesz mógł obejrzeć transmisję z Gali Dnia Myśli Braterskiej 2019 oraz program po Gali. Weź także udział w wydarzeniu na Facebooku, na którym znajdziesz wszystkie najważniejsze informacje. Nie zapomnij o śledzeniu naszych kanałów społecznościowych, gdzie pokażemy kulisy przygotowań.

Do zobaczenia!