Start Aktualności Rozpoczynamy akcję #oflagujsie

Rozpoczynamy akcję #oflagujsie

Rozpoczynamy akcję #oflagujsie

Początkiem maja obchodzimy trzy święta – Święto Pracy, Dzień Flagi RP i Święto Narodowe Trzeciego Maja. To dobra okazja, aby pokazać, jak wygląda #radosnypatriotyzm. Po raz kolejny zapraszamy was do udziału w akcji “Oflaguj się”!

Organizujecie zbiórkę dotyczącą świąt państwowych? Bierzecie udział w miejskich obchodach? A może macie jeszcze inny sposób na świętowanie tych wyjątkowych dni?

Niezależnie od miejsca i czasu wykonajcie zdjęcie, na którym widać harcerki i harcerzy (najlepiej w mundurach) z barwami narodowymi i wrzućcie je na swoje InstaStory z hasztagami: #oflagujsie i #radosnypatriotyzm. Nie zapomnijcie też oznaczyć naszego oficjalnego konta @zhp_pl. W tych dniach koniecznie śledźcie nasze konto na Instagramie i szukajcie na nim waszych zdjęć.

Na naszym profilu na Facebooku udostępniliśmy także specjalną nakładkę na zdjęcia profilowe!